Зіграно чергові матчі Чемпіонату Херсонської області з футболу

20 Червня 2017 15:51

Фото з сайту обласної федерації футболу

Майже завершені всі матчі першого кола Чемпіонату Херсонської області з футболу. 24 червня відбудеться перенесена гра 9-го туру «Ентузіаст» Нововоронцовка – «Титан» Чорнянка.

17 червня відбулись пропущенні матчі першого туру.:

17:00 “Ентузіаст” Нововоронцовка – “Колос” Чорнобаївка (Стадіон “Колос”) 0:2

«Ентузіаст» в Нововоронцовці поступився «Колосу» з Чорнобаївки. Пропустивши перший м’яч на 15 хвилині, господарі зберігали надію зрівняти рахунок майже весь матч. Та на 76 хвилині, після подачі кутового, Шемет Олександр зрізав м’яч у свої ворота. 0:2.

17:00 “Титан” Чорнянка – “Дружба” Новомиколаївка (Стадіон “Колос”) 0:12

З розгромним рахунком 12:0 на виїзді «Дружба» з Новомиколаївки переграла «Титан» Чорнянку. Здобувши цю перемогу команда піднялася на другу сходинку турнірної таблиці з 22 очками. МФК «Кристал» з 19 очками опинився на 3 місці. «Колос» ОТГ Асканія-Нова завершує перше коло на першому місці з 25 очками.