Херсонець Ілля Шевцов забив перший гол за збірну України

22 Січня 2017 12:20

18841Херсонець Ілля Шевцов вчора забив свій перший гол за юнацьку збірну України! Як повідомляє сайт Федерації футболу України, збірна на «Кубку розвитку-2017» в Мінську розгромила Словаччину з рахунком 5:0.

Шевцов забив на 50-й хвилині матчу. “Після відпочинку команда Попова продовжила шукати щастя біля воріт словаків, і для цього нашим хлопцям знадобилося усього десять хвилин. Шевцов відгукнувся на подачу з кутового і ударом головою відправив м’яч у сітку воріт”, – повідомляє сайт ФФУ.

“Рідна Херсонщина” раніше повідомляла, що Іллю викликали до юнацької збірної.

Нагадаємо, минулого року Ілля Шевцов дебютував у Другій лізі України за херсонський “Кристал”. Після того, як наставник “Кристала” і батько юного футболіста Сергій Шевцов покинув клуб, Ілля також пішов з “Кристала”. Наразі Ілля Шевцов займається футболом в академії денецького “Шахтаря”.