В аеропорт «Херсон» зайшов літак на щойно відкриту руліжну доріжку

13 Грудня 2016 16:23

dsc_0114-1024x683Сьогодні в аеропорту «Херсон» відбулась урочиста здача в експлуатацію руліжної доріжки А 1 за участі голови облдержадміністрації Андрія Гордєєва.

Разом з в.о. заступника голови облдержадміністрації Дмитром Бутрієм, депутатом обласної ради Юрієм Рожковим та журналістами, очільник області і керівництво аеропорту оглянули реконструйовану доріжку, а також зустріли літак, який першим зайшов на руліжну доріжку.

Пасажирам, які прибули на літаку очільник області зробив подарунки.

Як зазначив Юрій Рожков, запуск рейсів Херсон-Київ дасть змогу розвивати «північний хаб» через який буде комфортно дістатись будь-якої точки світу, а не тільки Туреччини: «Завдяки реконструкції ми маємо змогу відновити регулярні авіарейси до Києва в березні наступного року, це дасть можливість пасажирам в Києві здійснювати пересадки як на міжнародні авіарейси в усі кінці світу, так і внутрішньоукраїнські».

Загальна вартість проекту реконструкції складає 98 млн грн, виділених з державного фонду регіонального розвитку, 10% з яких профінансовано з обласного бюджету. Проектом передбачено будівництво двох рульожних доріжок, реконструкцію перону та дренажної системи, що дасть змогу приймати літаки на ночівлю, що відповідно збільшить число рейсів та забезпечить більш зручний для пасажирів графік польотів.