У Херсонській області на ЗНО зареєструвалося майже 200 школярів із Криму

7 Квітня 2016 08:51

2C7C3C00-0851-4F78-876E-2D03D374C257_w640_r1_cx18_cy5_cw82_sУ Херсонській області навчаються екстерном і зареєструвалися на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 199 школярів із Криму. Про це повідомляє прес-служба обласної державної адміністрації.

«За словами заступника начальника управління освіти і науки обласної державної адміністрації Ніни Левенець, у Херсонській області базову загальну середню освіту та повну загальну середню освіту отримали 177 дітей з Автономної Республіки Крим. За її словами, на сьогодні 199 дітей з Криму отримують екстерном повну загальну середню освіту на Херсонщині і зареєструвалися на основну сесію ЗНО», – йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією заступника начальника управління освіти і науки облдержадміністрації, кримські школярі переважно навчаються екстерном у Каланчацькому районі, деякі вчителі допомагають учням з Криму із забезпеченням їх житлом на період складання іспитів і семестрових контрольних робіт, деякі учні живуть у сім’ях вчителів.

20 січня 2015 року Міністерство освіти України склало листа, в якому сказано, що для своєчасної реєстрації школярів для проходження зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) бажано, щоб випускники з Криму закріпилися за навчальним закладом на материковій частині України.

У Міністерстві освіти України визначили список шкіл, в яких кримські абітурієнти можуть проходити навчання дистанційно або екстерном. Також у цьому листі було зазначено, що кримські учні мають пройти річну атестацію екстерном у Міжнародній українській школі або іншому навчальному закладі на материку.