Сьогодні в Херсоні відбудеться презентація книг Владислава Івченка

8 Червня 2015 09:50
www.facebook.com

www.facebook.com

До Херсона завітає найбільший з українських письменників!

У рамках всеукраїнського туру на підтримку книг «Найкращий сищик імперії на Великій війні» та «Найкращий сищик і падіння імперії» до Херсона завітає Владислав Івченко. Зустріч з автором та презентація книг відбудеться 8 червня о 16:00 в міській бібліотеці №3. Зацікавились? Трохи більше подробиць для літературних гурманів.

Хто до вас їде:

Владислав Івченко – найбільший з українських письменників (110кг+). Народився 11 грудня 1976 року в Києві, де прожив тиждень, а потім був висланий за сарказм до Сум. Там квітне і досі. Тріумфально закінчив Вищі курси літературної майстерності при Будинку-музеї А. П. Чехова за фахом «Поміркований реалізм». Учився на економічному факультеті Сумського держуніверситету, де отримав червоний диплом і аналогічне обличчя. З 2000 року працював у сумській газеті «Данкор», де зробив карколомну кар’єру і досягнув посади заступника головного редактора. Пише з 1998-го року, з 2004-го року здебільшого українською. Перед тим, як почати писати, деякий час терпів. У творчості сповідує принципи. Лауреат і стипендіат. Пише для тих, хто любить усе і не тільки.

Вже написав:

‒ «Івченко об’єднує Україну» (видавництво «Ізда», 2009) – перша, революційна за формою та змістом книга, яка мала врятувати Україну, але країна рятуватися не схотіла; ‒ «Стовп самодержавства, або 12 справ Івана Карповича Підіпригори» (у співавторстві з Юрієм Камаєвим, КСД, 2011) – історичний детектив, перша книжка пригод славнозвісного Івана Карповича Підіпригори, з якої почалася його тріумфальна хода книжковими полицями; ‒ «Найкращий сищик імперії на службі приватного капіталу» (Темпора, 2013) – друга книжка пригод Івана Карповича, де тріумф було розширено і поглиблено; ‒ «Химери Дикого поля» (КСД, 2014) – пригодницький квест, готовий сценарій чи то для кривавого бойовика, чи для напруженої комп’ютерної гри; ‒ «Найкращий сищик імперії на Великій війні» (Темпора, 2015) ‒ третя книжка пригод Івана Карповича, де, згідно з заголовком, починається війна, а з нею ‒ нові інтриги; ‒ «Найкращий сищик та загибель імперії» (Темпора, 2015) ‒ війна триває, імперія гине, справедливість торжествує, але попереду ще багато пригод!

З чим їде:

З книжками про пригоди Івана Карповича Підіпригори (Йозеф Швейк зустрічає Шерлока Холмса, і обидва вклоняються), найкращого сищика Російської імперії, людини та пароплава. Іван Карпович у цих двох книгах розкриває старовинне закляття, знаходить викрадену святиню православ’я, громить заколот львівського кримінального світу, влаштовує помсту в сибірській тайзі, знищує зомбаків (двічі), викриває маніяка, товаришує з одноногою аристократкою, виплутується з кривавого жертвоприношення, знаходить шпигуна в штабі, руйнує нечестиві плани захоплення світу, а також творить велику кількість інших подвигів, яким міг би позаздрити сам Геракл.

Що чекає на презентації:

Битва інтелектуальних титанів (переможе розумніший, а гарніший підписуватиме книжки), загадки, жарти, провокації.

Подія у facebook