Головний тренер херсонського «Кристала» прокоментував попередній матч

13 Травня 2015 10:26

Головний тренер «Кристала» прокоментував попередній матч 

fckristal.com

fckristal.com

– Незважаючи на невдалий результат, мені не соромно за гру «Кристала», я пишаюся нашою командою і тим, що ми зробили на футбольному полі, яку якість гри і самовіддачу ми показали. Сьогодні між «Черкаським Дніпром» і «Кристалом» величезна прірва: багаторічна, багатомільйонна, багатокілометрова. Але в цьому матчі я цю прірву не помітив, тому це теж показник нашої роботи. Звичайно, суперник трохи більше створив небезпеки біля наших воріт. В середині другого тайму вони краще нас виглядали фізично. Але хорошими замінами (вихід Масюткіна, Глоданюка, Мартяна і особливо Барладима) ми повернули матчу рівновагу і наприкінці навіть намагались відігратись, створили кілька моментів, але, на жаль, не забили. Ми набираємо від матчу до матчу, але ще не можемо компенсувати ту втрату часу взимку.

Ми ще до матчу розуміли, що майстерність гравців суперника дещо вища і фізично вони готові краще. Згадаймо, як нам забили другий гол. Гарна передача з кутового, гравець суперника вибрав вдалу позицію, вистрибнув вище нашого захисника і забив головою. Це індивідуальна майстерність, яка в таких моментах відіграла ключову роль. Ну і не ображаючи нікого з наших гравців, зазначу, що підбір гравців у черкащан кращий. Але цю невелику різницю ми намагались нівелювати домашніми заготовками, бажанням, самовіддачею, рухом. Частково це вдалось, частково – ні. Але в цілому я позитивно оцінюю нашу гру, якщо не брати до уваги результат.

Приємно було бачити більше уболівальників на стадіоні і чути їхню підтримку, ми дуже вдячні їм за це. Вони бачили, що ми боролися до останніх секунд і, сподіваюсь, що відвідуваність буде зростати.

ФК «Кристал»