Журналісти із Тернополя, Сум та Херсона завітали до прикордонників

28 листопадаа 2014 10:10
oda.kherson.ua

oda.kherson.ua

26-28 листопада на Херсонщині перебуває делегація журналістів із Тернополя і Сум. Так, 26 листопада вони відвідали військові частини Каланчацького та Чаплинського району.

Мета візиту – побачити реальні умови, в яких перебувають ті, хто захищає кордони держави, а також передати невеликі подарунки – цукерки, печиво, газети. Крім того, було привезено 100 метрів електродроту та вимикачі, про які просили військові.

Журналісти, зокрема, побували в прикордонному базуванні у селищі Червоний Чабан та контрольному пункті в’їзду-виїзду «Каланчак».

Ці два підрозділи виконують спільну функцію – охорона і контроль державного кордону, вивірення диверсійних груп.

«Основним завданням військовослужбовців на пункті в’їзду-виїзду «Каланчак» є ретельна перевірка тих, хто бажає перетнути кордон, пропуск, а також надійний захист адміністративного кордону та спостереження за суміжною стороною. Прикордонне базування здійснює пропуск транспортних засобів та виконує контроль за пропускним пунктом», – зазначив командир прикордонного базування, підполковник Юрій Безкостюк.

Журналісти оглянули умови, в яких проживають солдати на обох пунктах. Командування частин запевнило, що речами першої необхідності військові наразі забезпечені. «Велику допомогу надають органи місцевого самоврядування, волонтери та навіть приватні підприємці. Вони регулярно передають їжу, теплий одяг та речі першої необхідності», – зауважив начальник прес-служби Херсонського прикордонного загону Максим Сорока.

oda.kherson.ua

oda.kherson.ua