ФК “Вікторія” – чемпіон області з футболу

2 листопадаа 2014 13:18

Чемпіонат області з футболу завершився “золотим” матчем, що відбувся в Чорнянці. За звання чемпіона вели боротьбу “Мир” із Горностаївки Новотроїцького району та “Вікторія” з Бехтер Голопристанського району.

ФК “Вікторія”

У першому таймі територіальною та ігровою перевагою володіли горностаївці, але за небезпечними моментами був паритет. У другому таймі першими відкрили рахунок бехтерівці. Корен Тонеян, отримавши м’яч від Євгена Никищенко, переправив його у ворота. На 79 хвилині футболісти “Мира” зуміли завершити масову атаку взяттям воріт. Відзначився Віталій Візовір. В основний час була зафіксована нічия – 1: 1. У додатковий час долю поєдинку вирішив влучний удар головою Євгенія Кривошейкіна з команди “Вікторія”. Футболісти з Бехтер, вигравши 2:1 стали вперше чемпіонами області. Відзначимо, що вони дебютували в цьому турнірі. Ось хто “кував золото” для команди: воротарі Василь Тресницький і Сергій Педченко, польові гравці Євген Кривошейкін, Роман Страхов, Олександр Комерцель, Роман Сальник, Константин Бешенець, Віктор Татарин, Євген Никищенко, Костянтин Панін, Корен Тонеян, Роман Тормозов, Віталій Кучер , Олександр Чуприна, Іван Копцевич, Олександр Блакитний, Костянтин Шелякін. До перемоги команду привели тренери Олександр Лиховид і Костянтин Панін.  ФК “Мир” дісталися срібні медалі, а у “Колоса” з Хлібодарівка – бронзові.