Чемпіонські нагороди для Херсону

14 Жовтня 2014 10:58

1413221680_mcqq9vsukz49 – 12 жовтня в місті Києві (Пуща-Водиця) відбувся чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат з рукопашного бою. В змаганнях у розділах демонстрація техніки, легкий та дозований контакт прийняли участь більш 600 спортсменів з 18 областей України.
У захоплюючій боротьбі, продемонструвавши волю до перемоги херсонські спортсмени віком від 10 до 18 років вибороли 25 медалей.
Чемпіонами України з рукопашного бою у своїх вікових та вагових категоріях стали: Демчук Марина, Ігнатенко Євген, Будій Ірина, Чупіков Дмитро, Буглак Ігор, Мартинов Кирил. Призерами змагань стали: Лапанік Микита, Літвінов Іван, Леонов Максим, Соловйова Анастасія, Аблякимов Давид, Чекаренко Віталій, Довбня Олександр, Дисятов Владислав, Тищенко Олександр та інщі.
Вітаємо тренерів Молодченко Миколу, Довганінця Леоніда, Фалько Дмитра, Солопа Ігоря та всіх спортсменів і бажає тільки перемог у майбутніх змаганнях!

Джерело: 0552online.com