Микола Томенко: Місцева влада і правоохоронні органи живуть у “домайданівській” Черкащині

12 Жовтня 2014 18:35
tvi1-286x200

tvi.ua

Народний депутат, радник Президента України Микола Томенко здивований відсутністю належної реакції влади і правоохоронних органів Черкаської області на порушення виборчого законодавства в краї. Про це політик заявив під час виступу на одному з черкаських телеканалів.

“Складається таке враження, що черкаська місцева влада, правоохоронні органи, судді живуть у “домайданівський період”, і наче не було ні Небесної сотні, ні Революції гідності… Вони вважають, що В. Зубик і його регіоналівські “сотоваріщі” можуть і далі підкуповувати виборців, зовнішня реклама “азовця” Олега Петренка, – псуватися, в тому числі й образливими висловами, і жодна людина не буде за це затримана”, – сказав Томенко.

На думку нардепа, це виглядає дивним, враховуючи те, що Президент кілька днів тому на нараді попередив правоохоронні органи про нещадну боротьбу з підкупом і іншими порушеннями виборчого законодавства в ході парламентської кампанії. Вочевидь, до Черкащини ці настанови глави держави ще не дійшли, припускає Микола Томенко.

Політик сказав, що поінформує Президента і керівників правоохоронних органів та суддівської системи про необхідність втручання в ситуацію, аби Черкащина повернулася до виконання законів і демократичних стандартів виборів.