Кубок Херсонщини «На призи майстрів»

17 Вересня 2014 10:02
6a1d8d4ab7de404cdc1bd9b80710b555_XL

Фото О. Крупіци

Традиційно в Херсоні проводиться кубок області з легкої атлетики “На призи майстрів”. Цього разу на бігові доріжки стадіону “Кристал” виходили близько ста учасників 1997 року народження і молодше з Голої Пристані, Цюрупинська, Скадовська, Генічеська, Нової Каховки та Херсона.

Пристойні результати показали деякі переможці. Так, у бігу на 100 метрів херсонець Іван Савченко пробіг стометрівку за 11,3 сек. А в бігу на 300 метрів у дівчат Анна Горбань і Людмила Полоз показали відповідно результати 44,8 і 44,9 сек. Тут у юнаків мав першість Андрій Кутовий з результатом 36,4 сек. Всі вони з Херсона. Слід відзначити і результати переможців в бігу на один кілометр цюрупинчанки Тетяни Кравченко (3 хв. 27,8 сек) і херсонця Василя Газукіна (2 хв. 38,9 сек). Дистанцію в два рази довше виграв представник обласного центру Анатолій Кушнірук, з результатом 6 хв 20,6 сек.
Впевнено перемогли у спортивній ходьбі серед дівчат на дистанції 2 кілометри скадовчанка Оксана Кулагіна (10 хв. 37,4 сек), а серед юнаків на дистанції 3 кілометри перемогу святкував її земляк Владислав Басараб (16 хв. 36, 2 сек).

Переможці отримали з рук відомих у свій час легкоатлетів Херсонщини Геннадія Зуєва, Віталія Сомойленко, Сергія Мягкова, Наталії Туришевой, Сергія Сергєєва та інших невеликі, але дуже приємні подарунки.

Джерело: Вгору