ХДУ надає біженцям безстроковий притулок

30 Липня 2014 09:39
IMG_5517

http://www.oda.kherson.ua

З початку літнього періоду в гуртожитки Херсонського державного університету почали заселятися біженці з Донецької та Луганської областей. На сьогоднішній день 26 чоловік, в тому числі 9 дітей, проживають у двох корпусах студмістечка.

Як запевняє керівництво університету, користуватися послугами університетських гуртожитків біженці зможуть у необмежений термін. На сьогоднішній день їм надаються всі умови для проживання: гаряча вода, кухня, меблі, блоки для проживання на 2 та 4 кімнати.
Директор студмістечка ХДУ Світлана Гаєвська повідомила, що на сьогоднішній день найбільша кількість біженців проживають саме в гуртожитках ХДУ: «Минулого тижня у нас здійснювали перевірку санітарно-епідеміологічна станція та органи міської прокуратури, і треба відмітити, що не тільки не виявлено ніяких порушень, але й умови проживання відповідають усім необхідним вимогам», – відзначила Світлана Гаєвська.
У свою чергу, студентство Херсонського державного університету також намагається всебічно підтримати біженців: молодь надає продукти харчування, одяг та іншу гуманітарну допомогу.
Також керівництво ХДУ звернулося до регіональної громадської приймальні Міністра оборони у Херсоні з пропозицією щодо розміщення на території СОТ «Буревісник» учасників АТО. Керівництво спортивно-оздоровчого табору повідомило, що вже зараз у закладі створено всі умови для комфортного перебування героїв України на лазурному березі моря.