Вчені назвали чотири продукти, які спрощують процес схуднення

23 Травня 2019 12:30
Перець чилі сприяє схудненню / Фото із відкритих джерел

Перець чилі сприяє схудненню / Фото із відкритих джерел

Існують продукти, які спрощують процес схуднення і допомагають тілу спалювати зайвий жир.

Для стрункості фігури важливі регулярні фізичні вправи та здорове збалансоване харчування. Щоб досягти мети швидше, слід звернути увагу на чотири жироспалювальні продукти, пише The Independent.

Грецький йогурт

Завдяки густій консистенції і значної концентрації корисних речовин грецький йогурт здатний пригнічувати голод. Однак багато виробників підвищують калорійність йогурту, додаючи до його складу сметану. Тому важливо дивитися на етикетку продукту.

Коричневий рис

Продукти з високим вмістом клітковини, такі як коричневий рис, повільно перетравлюються. Тому в перервах між прийомами їжі людина довше почувається ситою і повною сил.

Перець чилі

Хімічна речовина капсаїцин, завдяки якій перець чилі такий гострий, підвищує метаболізм і допомагає організму перетворювати шкідливий білий жир на корисний бурий. Як відомо, білий жир накопичує енергію, а бурий її витрачає.

Кавун

Ця барвиста ягода на 92% складається з води. Наповнюючи шлунок кавуном, людина і не набирає зайвих калорій, і не залишає місця для іншої їжі. До того ж, кавун містить вітаміни A та C.

Джерело: 24 канал