У Херсоні традиційно відбудеться Street Music Day

15 Березня 2019 08:13

У Херсоні розпочалась реєстрація на участь у традиційному волонтерському фестивалі Street Music Day (День Вуличної Музики).

Хто може взяти участь?

У Дні Вуличної Музики може взяти участь будь-хто, хто готовий вийти на вулицю і грати музику. Професіонали та аматори, зірки і початківці – кожен, хто вміє грати  на будь-якому інструменті (сам або з друзями, незалежно від того, чи це буде лише кілька акордів чи професійне виконання музики) може стати учасником цього фестивалю.

День Вуличної Музики – це некомерційний проект, що організовується силами небайдужих людей та організацій по всій Україні, які люблять музику, веселий настрій і своє місто.

Де відбуватиметься подія?

19 травня 2019-го року разом із Вільнюсом і Тбілісі, Ригою та Амстердамом, Копенгагеном та іншими містами Європи це музичне свято охопить також і вулиці близько півсотні українських міст. З кожним роком до Дня Вуличної Музики приєднуються нові міста України.

У Херсоні планується проведення музичного свята одночасно на двох локаціях – на пішохідній вулиці Суворова (біля “Парусу”) та на набережній по проспекту Ушакова.

Як взяти участь?

Реєстрація на участь у Дні Вуличної Музики у Херсоні доступна за посиланням.

Організатори заходу у Херсоні: управління культури і управління молоді та спорту Херсонської міської ради.

Контактна інформація:

Електронна пошта: smd.kherson@gmail.com

Сторінка у соціальній мережі.

Телефони: 32-17-18 (управління культури), 45-47-19 (управління молоді та спорту), 0964127607 (Наталя Ярова, офіційний представник Дня Вуличної Музики у Херсоні).

Більше про День Вуличної Музики в Україні та формат свята – на сайті.

 

Довідка. День Вуличної Музики (Street Music Day) в Україні – це масштабний міжнародний волонтерський проект, який у 2019-му році вже вшосте проходитиме в Україні.

День Вуличної Музики – міжнародне свято, ініціатором якого в 2007 році виступив легендарний литовський музикант Андрюс Мамонтовас.  За 11 років до литовського свята музики долучились Латвія та Ірландія, Великобританія та Грузія, Нідерланди і Бельгія, а ще Норвегія, Вірменія, Португалія. 16 травня 2014 року День Вуличної Музики вперше відбувся і в Україні, куди це свято привезла громадська організація “Логістичний Штаб”.

Щороку в третю суботу травня сотні виконавців найрізноманітніших музичних стилів виходять у центр свого міста, щоб заграти і заспівати людям власну музику: просту й складну, нову й стару, рок і фолк, хіп-хоп і джаз.

У 2019-му в Україні День Вуличної Музики було вирішено перенести на неділю, 19 травня, оскільки третя субота травня цього року збігається із Днем пам’яті жертв кримськотатарського народу.