«Кременчук» дотиснув херсонський «Дніпро» в овер-таймі півфінального матчу плей-офф УХЛ

14 Березня 2019 11:14
Рахунок в серії зрівнявся 1:1. В другому матчі півфінальної серії плей-офф Української хокейної ліги (УХЛ) «Кременчук» обіграв на своєму майданчику «Дніпро» (Херсон) 3:2 і зрівняв рахунок у серії 1:1. Про це повідомляє Укрінформ.

В другому матчі півфінального протистояння «Кременчук» переміг вдома «Дніпро» 3:2. Після двох періодів рахунок в поєдинку був нічийним 1:1. На шайбу Целогородцева («Дніпро») господарі відповіли голом Гриценка.

У третьому періоді гості знову вийшли вперед – відзначився Дунаєв. Однак, Зайцев («Кременчук») вдруге відновив рівновагу. Основний час завершився внічию 2:2. В овер-таймі усе вирішила шайба Грицих («Кременчук») у більшості.

Рахунок в серії став нічийним 1:1. Матч №3 зіграють 16 березня в Херсоні.

В іншому півфіналі плей-офф «Донбас» вийшов вперед в серії 1:0 після розгромної перемоги над «Білим Барсом» 9:1.