Херсонський «Дніпро» оформив путівку до півфінальної стадії плей-офф

7 Березня 2019 08:01

Підопічні Дмитра Підгурського в другому матчі чвертьфінальної серії всуху обіграли «Крижаних Вовків»

У Херсоні на «Фаворит-Арені» пройшов другий матч чвертьфінальної серії плей-офф Української хокейної ліги – Парі-матч, де місцевий «Дніпро» приймав головного аутсайдера «регулярки» київських «Крижаних Вовків». Нагадаємо, що в Києві команда Підгурського розгромила своїх опонентів з рахунком 7:1.

Перший період зустрічі почався з атак господарів і вже на 5-й хвилині поєдинку Євген Зик з передачі Святослава Тимченка вивів херсонців вперед. Через 5 хвилин Олексій Янішевський подвоїв перевагу «Дніпра», а в кінці періоду Андрій Жвачкін віддав пас на Івана Золотухіна, який закинув третю шайбу у ворота «Вовків».

Друга 20-хвилинка розпочалася з наполегливої ​​боротьби на кожній ділянці льоду, але під кінець періоду дві шайби все ж влетіло у ворота киян. Микита Макарицький і Микита Коваленко зняли всі питання про переможця цього матчу.

Третій період команди попросту догравали – не форсуючи події підопічні Дмитра Підгурського впевнено контролювали хід матчу і не залишили жодних шансів супернику закинути «шайбу престижу».

5:0 – закономірний результат поєдинку і за сумою двох зустрічей впевнений прохід «Дніпра» в півфінальну стадію змагань, де херсонський клуб зустрінеться з віце-чемпіоном України.

«Крижаним Вовкам» дякуємо за сезон і бажаємо успіхів в наступному розіграші чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-Матч.

«Дніпро» – «Крижані Вовки» 5:0 (3:0, 2:0, 0:0)

Шайби: 1:0, Зик (Тимченко), 5:16; 2:0, Янішевський (Бондаренко, Ромащенко), 10:26; 3:0 Золотухін (Жвачкін), 17:39; 4:0Макарицький (Зик), 36:25; 5:0 Коваленко (Пугачов), 38:00.

Дніпро: Петров (Сурканов); Бєлоусов (А) – Сірченко, Пугачов – Шулешов, Декало – Матвієнко, Будько – Матусевич; Коваленко – Жвачкін (К) – Золотухін, Черемнов – Дунаєв – Макарицький, Бондаренко – Ромащенко (А) – Янішевський, Тимченко – Целогородцев – Зик.

Крижані Вовки: Власенко (Глотов); Федосов – Боронило, Ординський – Чикида, Приваліхін – Давиденко, Савченко; Овчинніков (А) – Мікульчик (К) – Шабанов, Дуюн – Дворник (А) – Болотін, Найдьонов – Шах – Бурнатов, Борисов.

Джерело: Сайт УХЛ