Херсонський “Кристал” рахунком переміг “Кронау” з Високопілля

4 Березня 2019 08:00

Херсонський Кристал провів черговий контрольний матч. 2 березня суперником нашої команди став колектив з Високопілля  Кронау, що виступає у Чемпіонаті Херсонської області. Кристал мав вагому перевагу протягом всього матчу, що зрештою втілилося у 8 забитих м’ячів. В першому таймі Віктор Мартян відзначився тричі, ще по одному голу забили Павло Сарбєй та Іван Гливий. Саме ці три футболісти записали собі в актив і всі п’ять гольових передач. По дві виконали Сарбєй та Гливий, а ще одну Віктор Мартян.

У другому таймі перевага Кристала збереглася, хоча на початку другої половини зустрічі футболісти Кронау видали доволі непогану десятихвилинку. Все ж кристалівці відзначилися ще тричі. Два голи забив Ілля Шевцов, ще одне взяття воріт на рахунку Андрія Барладима.

5 березня Кристал проведе ще один матч проти представника Першості Херсонської області  Хлібороба з Нижніх Торгаїв, а 10 березня стартує у розіграші Кубка Криму матчем проти Дружби з Новомиколаївки. Початок матчу о 12:30

Кристал Херсон – Кронау Високопілля 8:0 (5:0)

Голи: Сарбєй, 9, Мартян, 12, 29, 34 Гливий, 40, Шевцов, 62, 76, Барладим, 69

Кристал (перший тайм): Саіб, Корякін, Акімов, Карась, Малиш, Меженський, Черкашенко, Гливий, Мартян, Сарбєй, Ігнатьєв.

Кристал (другий тайм): Гравець на перегляді, Карась, Лаптєв, Корякін, Меженський, Ігнатьєв, Цой, Остроконь, Шевцов, Брижчук, Барладим.