«Донбас» обіграв херсонський «Дніпро» і гарантував собі місце в півфіналі плей-офф

25 Лютого 2019 08:01

Херсонський клуб другий етап чемпіонату почне зі стадії чвертьфіналу

У Дружківці відбувся другий матч 39-го туру чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-Матч між лідерами турнірної таблиці «Донбасом» і «Дніпром».

Дуже впевнену гру на старті періоду показали донеччани, намагаючись якомога більше часу контролювати шайбу і атакувати ворота Олега Петрова. «Дніпро» теж не скупився на небезпечні випади і не раз змусив понервувати голкіпера чинного чемпіона України.

На екваторі періоду донеччани змогли скористатися помилкою захисту гостей і Євген Нікіфоров відкрив рахунок в поєдинку. Рівно через 10 хвилин точним кидком у дальню дев’ятку воріт Олега Петрова шайбу відправив кращий бомбардир «Донбасу» Віталій Лялька, чим багато в чому і визначив результат матчу.

Відігратися херсонці змогли ще до першої сирени – Іван Золотухін отримав відмінний пас з-за воріт від Андрія Жвачніка і позбавив Богдана Дьяченка можливості записати собі в актив черговий шатаут.

У другій двадцятихвилинці повторився сценарій першої – команда Сергія Вітера змогла нав’язати свою гру противнику і ще тричі вразити ворота «Дніпра». Таким чином Віталій Лялька зробив дубль, а також по шайбі на свій рахунок записали Тигран Манукян та Ілля Коренчук.

Закінчення матчу також вийшло не найприємнішим для херсонського «Дніпра» – донеччанам вдалося ще двічі закинути у ворота херсонців і встановити остаточний рахунок 7:1 на табло.

7:1, рекордний рахунок в історії зустрічей цих команд і «Дніпро» остаточно закріплюється на третьому рядку в турнірній таблиці. Таким чином херсонський клуб почне плей-офф зі стадії чвертьфіналу і вже другого березня в Києві зіграє проти «Крижаних Вовків».

«Донбас» – «Дніпро» 7:1 (2:1, 3:0, 2:0)

Шайби: 1:0 Нікіфоров (Жовнір – більш.), 7:36; 2:0 Лялька (Коренчук), 17:36; 2:1 Золотухін (Жвачкін), 18:30; 3:1 Лялька, 21:03; 4:1Манукян (Захаров), 24:29; 5:1 Коренчук (Жовнір, Лялька), 37:08; 6:1 Мостовий (Костіков, Захаров), 41:38; 7:1 Захаров (Манукян – більш.), 49:21;

Донбас: Дьяченко (Костенко); Сильницький – Романенко, Гончаров – Ігнатенко, Жовнір – Григор’єв, Александров – Мартинюк; Лялька (А) – Мазур – Коренчук (А), Манукян – Захаров (К) – Костіков, Пуголовкін – Кузьмик – Нікіфоров, Мостовий – Воронін – Денискин.

Дніпро: Петров (Сурканов – з 37:08); Бєлоусов (А) – Декало, Пугачов – Будько, Шулешов – Матусевич, Кругляков – Сірченко; Жвачкін (К) – Золотухін – Макарицький, Бондаренко – Ромащенко (А) – Коваленко, Матвієнко – Дунаєв – Черемнов, Тимченко – Целогородцев – Зик.

Джерело: Сайт УХЛ