Три шайби в більшості принесли «Дніпру» перемогу над «Білим Барсом»

28 Січня 2019 15:14

26 січня в Білій Церкві пройшов перший матч 33-го туру Української хокейної ліги – Парі-Матч, в якому місцевий клуб «Білий Барс» зустрічався проти лідера чемпіонату – херсонського «Дніпра».

У першому періоді команди частіше з’ясовували стосунки за допомогою фолів і вилучень, моменти створювали хокеїсти трохи рідше. Проте, стартовий період запам’ятався інтригою і непоступливістю опонентів. У нерівних складах гості забили першими – більшість реалізував Руслан Ромащенко, який відзначився у воротах свого колишнього клубу. Малюнок гри не мінявся: «барси» тримали «Дніпро» в постійній напрузі.

Після перерви, знову ж маючи чисельну перевагу, херсонський клуб подвоїв рахунок – в воротах господарів відзначився Кирило Бондаренко. Потім підопічні Костянтина Буценка мали півтори хвилини подвійної більшості, але хоча б раз пробити Олега Петрова їм не вдалося. І все ж, Денис Бородай виявився найспритнішим на п’ятачку воріт гостей, і відквитав одну шайбу – 1:2. Трибуни погнали своїх улюбленців вперед, а ті в свою чергу результативно провалилися в захисті. Третій гол «щук» забив Філіп Матвієнко.

У дебюті третього періоду колектив Дмитра Підгурського знову реалізував чисельну перевагу – після кидка з гострого кута від Кирила Бондаренка свою команду не зміг виручити голкіпер Кирило Кучер. Незважаючи на програш у три шайби, «барси» намагалися гідно завершити матч. І під завісу зустрічі їм вдалося відквитати гол – Максим Ядловский  точним кидком в більшості встановив остаточний підсумок поєдинку. 4:2 – «Дніпро» перемагає і зберігає за собою першу позицію в регулярці.

«Білий Барс» – «Дніпро» 2:4 (0:1, 1:2, 1:1)

Шайби: 0:1 Ромащенко (Афанасьєв, Золотухін – більш.), 6:29. 0:2 Бондаренко (Декало – більш.), 21:36. 1: 2 Бородай (Панченко), 27:33. 1:3 Матвієнко (Сірченко, Золотухін), 32:04. 1:4 Бондаренко (Коваленко, Білоусов – більш.), 41:24. 2:4 Ядловський (Логач, Панченко – більш.), 58:55.

«Білий Барс»: Кучер; Гребеник – Таран (А), Гордійчук – Ядловський (А), Логач – Грицюк, Васильєв; Куцевич – Качан – Лєсніков, Арабов – Печерських – Тимченко (К), Панченко – Ружников – Бородай, Панов – Дурдиєв – Ромахін.

«Дніпро»: Петров; Білоусов – Декало, Афанасьєв – Будько, Сірченко – Матусевич; Жвачкін (А) – Коляда (К) – Дунаєв, Коваленко – Ромащенко – Бондаренко, Макаріцкій – Золотухін – Матвієнко, Тимченко – Брага – Целогородцев.

Джерело: Сайт УХЛ