Херсонський міський Меджліс закликає підтримати незаконно засуждених українських громадян в Криму

11 Січня 2019 08:55

З 2014 року, з першого дня окупації Криму Російською Федерацією, кримські татари та українці, які не визнають окупаційну владу Криму, безпідставно звинувачуються у надуманих кримінальних злочинах. За цей час відбулися тисячі обшуків, залякувань та катувань усіх тих, хто не визнає окупацію та принципово вважає себе українцем.

Протягом останніх п’яти років, було вбито, закатовано, не справедливо засуджено і зникло безвісти,  десятки громадських активістів. Ці, далеко не поодинокі випадки, говорять про системність та цинічність наруги над правами людини російською державою, що ставить її в один ряд з державами, які сповідують державний терор.

Російська окупаційна влада не гидує ні молодими, ні старими, а ні хворими людьми.
12.12.18. на адмінмежі з ТОТ АР Крим, був заарештований російськими спецслужбами, кримськотатарський активіст, мешканець Херсонської області, громадянин України Едем Бекіров.

Хворій людині, яка невдовзі перенесла тяжку операцію на серці, інваліду першої групи, (не має однієї ноги) було відмовлено в прийомі необхідних ліків, майже добу його не годували. Тільки на 17-й день, через погіршення стану здоров’я, його направили на огляд у лікарню ім. Семашко, м. Сімферополя. Про теперішній стан здоров’я нічого не відомо.

Це чергове публічне катування українських громадян не може залишитись без уваги світової громадськості. Херсонський міський Меджліс закликає громадян міста вийти на мітинг підтримки Едема Бекірова та всіх незаконно затриманих українських громадян, який відбудеться в Херсоні, об 11:00, в суботу, 12.01.19. року, на пл. Свободи, 1.