Чотири шайби «Дніпра» в третьому періоді принесли херсонцям перемогу над «Крижаними Вовками»

26 Грудня 2018 08:00

У Києві відбувся заключний матч 24-го туру чемпіонату Української хокейній ліги між «Крижаними Вовками» і херсонським «Дніпром».

«Крижані Вовки» першими відкрили рахунок завдяки точному кидку Олексія Черемнова, але зусиллями Миколи Коляди і Микити Коваленко «Дніпро» повів у рахунку вже до кінця першого періоду. Другий період пройшов на рівних, “вовки” і “щуки” по черзі обмінялися закинутими шайбами: Микита Шабанов, Іван Золотухін, Олексій Черемнов і Олексій Янішевський збільшили свій бомбардирський рахунок.

На третій період, однак, у «Крижаних Вовків» не вистачило сил, і команда Миколи Сидорова пропустила одразу чотири шайби. У складі «Дніпра» відзначилися Микола Коляда, Руслан Ромащенко, Артем Целогородцев і Микита Макаріцкій.

Таким чином, «Дніпро» другий матч поспіль відправляє в ворота “вовків” 8 шайб і скорочує відставання від йде першим «Кременчука» до 4 балів.

«Крижані Вовки» – «Дніпро» 3:8 (1:2; 2:2; 0:4)

Шайби: 1:0 Черемнов (Найдьонов), 2:16. 1:1 Коляда (Афанасьєв), 9:39. 1:2 Коваленко (Пугачов, Макаріцкій), 16:48. 2:2 Шабанов (Чикіда, Мікульчик), 28:32. 2:3 Золотухін (Жвачкін, Ромащенко), 29:29. 3:3 Черемнов (Шабанов, Двірник – більш.), 32:22. 3:4Янішевський (Бондаренко, Декало), 35:26. 3:5 Коляда (Бондаренко), 43:08. 3:6 Ромащенко (Жвачкін Золотухін), 47:12. 3:7 Целогородцев (Брага, Тимченко), 59:42. 3:8 Макаріцкій (Брага, Тимченко), 59:57.

Джерело: Сайт УХЛ