Презентація фільму «Бранці Кремля» у ХНТУ

17 Грудня 2018 11:30

13 грудня 2018 року в рамках освітнього проекту «Бранці Кремля» у Херсонському національному технічному університеті відбулася зустріч студентів з радником Міністра інформаційної політики України з освітніх програм, Героєм України Володимиром Жемчуговим.

Спочатку гості зустрілися з адміністрацією університету, де обговорили важливі питання, та завітали до музею ХНТУ.

Координатор проекту «Бранці Кремля» Олена Жемчугова коротко розповіла про проект, його мету і запропонувала переглянути короткий відеоролик, у якому було розкрито сюжет фільму «Бранці Кремля». Фільм був знятий на замовлення Міністерства інформаційної політики України. Героями фільму стали українці-патріоти, жителі Криму, які були незаконно затримані та зараз знаходяться у в’язниці. Цей фільм – нагадування про тих людей, які боролися та борються за наше майбутнє життя.

Гості зазначили, що третина молоді не знає, як почалася війна на Сході України, коли був анексований Крим та як все відбувалося. Тому наразі є потреба в подібних зустрічах саме зі студентами. Адже саме їм будувати майбутнє нашої держави.

Після презентації фільму у студентів з’явилася можливість поспілкуватися з Володимиром Жемчуговим особисто та поставити йому будь-яке запитання.

Виступаючи перед молодим поколінням, Володимир Жемчугов розповів про свій життєвий шлях до тих подій, які змінили його. А також зупинився на тих моментах, які змусили його зайняти активну громадську позицію задля благополуччя України.