«Кременчук» в серії післяматчевих кидків вирвав перемогу у херсонського «Дніпра»

4 Жовтня 2018 14:49

Кременчужани завдали новачкові чемпіонату першої поразки в поточному сезоні

Шостий тур чемпіонату України – чемпіонату Української хокейної ліги в Херсоні відкрили лідери турнірної таблиці «Дніпро» і «Кременчук».

Статус лідерів поточного розіграшу УХЛ команди підтвердили зі стартових секунд поєдинку, гостро атакуючи ворота супротивника. Однак, дуже надійна гра голкіперів Олега Петрова (який, до слова, став кращим воротарем вересня) і Микити Гордюшина не дозволила жодному з клубів відкрити рахунок.

Нулі на табло протрималися аж до середини другої двадцятихвилинки, коли Владислав Грицьких реалізував чисельну перевагу своєї команди і розпечатав ворота Олега Петрова. Але роль наздоганяючих херсонці грали недовго – через 10 хвилин у воротах Микити Гордюшина відзначився Олексій Янішевський, зрівнявши рахунок.

У третьому періоді кременчужани знову змогли вийти вперед, завдяки точному кидку Владислава Бєльського, але вже через хвилину Ілля Декало зрівняв цифри на табло. Однак, до кінця третього періоду, вболівальники так і не побачили закинутих шайб. Ця ж ситуація повторилася і в овертаймі, де голкіпери команд тримали на замку свої ворота.

Доля зустрічі вирішилася тільки в серії післяматчевих кидків, коли кременчужани все-таки виявилися сильнішими: переможний кидок на рахунку капітана “городян” Тимура Гриценко.

Таким чином «Дніпро» потерпів першу поразку в цьому сезоні, але  з 16 очками залишається на першій сходинці в турнірній таблиці, а «Кременчук» з 14 балами закріпився на другому місці

«Дніпро» – «Кременчук» (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 0:1)

Шайби: 0:1 Грицьких (Кисельов, Толстушко, -більш.), 29:45; 1:1 Янішевський (Коляда, Білоусов), 37:01; 1:2 Бєльський (Савченко – більш.), 45:05; 2:2 Декало (Коляда, Янішевський – більш), 46:44; 2:3 Гриценко – вирішальний кидок.

«Дніпро»: Петров (Сурканов); Білоусов – Декало, Афанасьєв – Пугачов, Сірченко – Шпак, Матусевич – Будько; Янішевський – Коляда – Бондаренко, Золотухін – Коваленко – Жвачкін, Макаріцкій – Мацейко – Найдьонов, Тимченко – Целогородцев – Брага.

«Кременчук»: Гордюшин (Петленко); Толстушко – Грицьких, Севрюгин – Бєльський, Горлушко – Бойових, Савицький; Тютченко – Красильников – Шиманський, Савченко – Гриценко – Ворона, Кисельов – Фурса – Зайцев, Поліщук – Кривошапкін – Гончаров.

Джерело: Сайт УХЛ