“Корисні” продукти, які насправді шкодять здоров’ю

14 Вересня 2018 13:12
Йогурти / ilovemilk

Йогурти / ilovemilk

Доволі часто на формування образу “здорової” чи “шкідливої” їжі впливають маркетологи. Тому доволі часто продукти, які рекламуються як цілком здорові та корисні, насправді такими цілком не є. Про це пише The glow.

1. Енергетичний батончик
Всі знають, скільки протеїнів міститься в енергетичних батончиках. Їх до того ж продають в магазинах еко-фудів, але перш ніж купити пластиковий на смак батончик, почитайте, які “поживні” елементи в ньому містяться.

Чим більше інгредієнтів перераховано на етикетці, тим більшому промисловому перероблюванню піддавався батончик. Зазвичай, у складі батончиків красиво сформульовані назви інгредієнтів, що містять цукор. Вони різко підвищують вміст цукру в крові та викликають його різке падіння через деякий час.

Замість батончика краще взяти кілька столових ложок горіхового масла і намазати його на яблуко.

715994_1501902

2. Нежирний йогурт
Якщо в складі продукту не міститься інгредієнтів, які ми вважаємо шкідливими, це ще не означає, що продукт корисний. Добре, якщо виключаються насичені жири, але для підтримки смаку виробники роблять йогурт солодшим. Виходять, що нежирні йогурти або йогурти з низьким вмістом жиру містять стільки цукру, що їх можна вважати десертом.

Відповідно, це призводить до зростання рівня холестерину в крові та геть знищує основну причину вибору даного продукту. Зверніть увагу на несолодкий грецький йогурт, в ньому міститься менше лактози.

3. Заморожений йогурт
Морозиво, всім відомо, калорійний і жирний продукт, але якщо це заморожений йогурт, то видається, що це геть інакша справа. Не забувайте, що це також, по суті, десерт, який впливає на організм не найкращим чином.

4. Смузі
Смузі не є корисними тільки тому, що напхані різними корисними фруктами. Будьте обережними, змішуючи велику кількість бананів, ягід та інших солодких рослинних інгредієнтів, від них збільшується вміст цукру (норма споживання – не більше 25 г цукру в день). Особливо, якщо смузі з магазину.

715994_1501903

6. Сухі фрукти
Погана новина для любителів сухого манго і сніданків з журавлиною. Єдині фрукти, що не містять доданого цукру – родзинки, абрикоси, сливи, фініки. У них не додають цукор в процесі сушіння.

7. Веганські десерти
Десерт – це завжди десерт і у багатьох веганських продуктах більше жиру і простих вуглеводів, ніж у звичайних солодощах. Кокосовий цукор часто заміняє в таких продуктах звичайний цукор, але, тим не менш, він має такий же ефект на рівень цукру в крові, як і цукор білий.

Джерело: 24 канал