ЦНАПи в Новотроїцькому і Чаплинці з’являться цього року

29 Серпня 2018 08:26

Ілюстративне фото / hromadske.tv

До кінця 2018 року в селищах Чаплинка і Новотроїцьке поблизу адмінмежі з анексованим Росією Кримом з’являться Центри надання адміністративних послуг, заявляє постійний представник президента в Криму Борис Бабін.

«Поки що такі центри відкриваються в окремих районах Херсонщини – це Олешки, це Каховка. Ближче до Криму будуть ЦНАПи у Новотроїцькому і Чаплинці – відкриття цього року гарантовано», – заявив Бабін 20 серпня.

Також, додав він, у процесі відкриття – ЦНАПи в Новоолексіївці Генічеського району і Каланчаку. За словами Бабіна, однією з важливих проблем кримчан наразі є отримання легальних документів.

Заступник представника президента в Криму Ізет Гданов зазначив, що в зв’язку з тим, що Херсонська область межує з Кримом, саме там кримчанам зручно отримувати адміністративні послуги. Раніше в інтерв’ю проекту Радіо Свобода Крим.Реалії він зазначив, що підрозділи Державної міграційної служби, розташовані в Херсонській області, не розраховані на обслуговування кримчан. Тому представництво працює над збільшенням там ЦНАПів.

Бабін заявляв, що в Чаплинці ЦНАП відкриють навесні 2018 року.