На Херсонщині проходитиме Всеукраїнський етап змагань з кросфіту «Ігри Героїв»

16 Серпня 2018 15:42

24 серпня, у день відзначення 27-ої річниці Незалежності України, о 15.00 на площі Свободи розпочнеться Всеукраїнський етап змагань з кросфіту «Ігри Героїв». Змагань, що покликані продемонструвати: у житті є місце для перемог над собою!
«Ігри Героїв» (англ. Games Heroes) — спортивні змагання ветеранів з інвалідністю та людей з інвалідністю. Ігри були започатковані в Україні 21 травня 2016 року проводяться серед ветеранів Збройних сил України, а також цивільних з інвалідністю.

Головна мета «Ігор героїв» — психологічна та фізкультурно-спортивна реабілітація бійців, соціальна адаптація людей з інвалідністю, впровадження та поширення спортивного руху серед молоді, малозахищених та соціально вразливих верств населення.

Виступи у рамках змагань включають у себе силовий фітнес, стрільбу, стронгмен, кросфіт.

Окрім того, у ході «Ігор Героїв» у Херсоні пройде захід «Мілітарі Кемп», де будуть  змагатися представники силових структур, ветерани, представники Збройних Сил України Херсонської області.

Запрошуємо прийти та підтримати Героїв, бо саме підтримка друзів, земляків, всього народу України дає сили для життя і надихає на заняття!