Південь Херсонської області буде повністю забезпечений українським радіо і телебаченням

27 Липня 2018 11:10

Нацрада з питань телерадіомовлення та Мінінформ почали другий етап розбудови мовлення на територію Криму з використанням 15 додаткових радіочастот і  додаткових цифрових каналів.

Про це заявив член Національної ради України з питань телерадіомовлення Сергій Костинський, передає Укрінформ.

“Буквально декілька тижнів тому ми разом з Міністерством (інформаційної політики – ред. ) розпочали другий етап розбудови мовлення на територію Криму. Ми вже видали дозволи на тимчасове мовлення за спрощеною процедурою трьом радіостанціям Чонгара, у найближчий час з’являться ще декілька телеканалів, у тому числі телеканал АТР, буде організовано радіомовлення з Чаплинки. Якщо У 2017 році була побудована нова вежа в Чонгарі, то зараз концерн РРТ збільшує висоту вежі в Чаплинці з 92 до 133 м. Також з’являться радіостанції в Скадовську, Новотроїцьку, Василівці, Генічеську”, – сказав Костинський.

Він додав, що розбудова другого етапу мовлення  на Крим відбуватиметься з використанням додаткових 15 радіочастот і  додаткових цифрових каналів.

“Ми почнемо мовити на окупований Крим новими телеканалами, новими радіостанціями на нових частотах. Південь Херсонської області буде повністю забезпечений українським радіо і телебаченням, і  буквально протягом двох наступних місяців це можна буде зафіксувати”, – переконаний член Нацради.

Нагадаємо, що Кабмін ухвалив стратегію інформаційної реінтеграції Донбасу.