Топ-5 шкідливих напоїв для вашого здоров’я

16 Лютого 2018 14:41

Випиваючи склянку фруктового соку, більшість з нас абсолютно впевнені, що, таким чином, ми зміцнюємо імунну систему і наповнюємо наш організм масою корисних речовин. Все саме так, якщо сік свіжоприготований і натуральний. Якщо ж ви купуєте його в магазині, то не полінуйтеся – займіться корисним і пізнавальним читанням – вивчіть упаковку – і ви відкриєте для себе масу нових моментів, які, як би це не було сумно, не завжди вас порадують.

a226b386557b4660289cea106800e25d

Як показує практика, більшість соків і напоїв, які ми систематично вживаємо, шкодять не тільки гарній фігурі, але і здоров’ю. А от які саме напої здійснюють згубний вплив на красу і самопочуття, ми зараз і розповімо.

Звичайно ж, всі знають про те, що алкоголь і солодка газована вода – найшкідливіші для здоров’я і для фігури напої. Але є напої, які багато людей вважають корисними, але ж вони також можуть нашкодити фігурі.

Якщо ви великий любитель солодкого чаю, то варто знати, що про гарну фігуру можна і не мріяти. А якщо ще і балуєте себе періодично газованими напоями, то доведеться ближче познайомитися з деякими побічними ефектами, які зрикошетять по здоров’ю.

На другому місці стоїть кава з різними добавками – ще один шкідливий для фігури напій. Більшість фахівців в області правильного харчування наполегливо рекомендують звести вживання кави до мінімуму.

Третє місце в списку шкідливих напоїв займає чай солодкий бутильований, в якому у великій кількості знаходиться цукор. Цей напій все ж варто викреслити зі свого раціону, якщо у ваші плани не входить набрати зайві кілограми. Варто купити термос і заварювати собі чай про запас, щоб не бігати за кожною чашкою до плити.

Причина початку цієї розмови – фруктові соки – знаходяться на четвертому місці. Так, один стакан соку може містити близько 150-230 калорій – і це зовсім не узгоджується з вашим прагненням схуднути. Варто пам’ятати, що почуття голоду не зникне після того, як ви вип’єте склянку магазинного соку. Щоб звести до мінімуму негативний вплив соку на організм, варто розбавляти його невеликою кількістю води, а ще краще – пити свіжовичавлені соки власного приготування.

Не принесе користь і дієтична кола. Не врятує її навіть приставка “дієтична” – напій містить штучні підсолоджувачі, “завдяки” яким ваш апетит стане непідконтрольним. А це вже шанс заробити зайві кілограми і отримати певні проблеми зі здоров’ям.