Фонд держмайна удвічі знизив початкову приватизаційну вартість Херсонської ТЕЦ

14 Лютого 2018 10:40

Фонд державного майна України визначив початкову вартість і умови продажу Херсонської ТЕЦ. У порівнянні з попередньою спробою приватизації підприємства, ціну знижено удвічі.

Про це повідомляє в.о. голови ФДМУ Віталій Трубаров на своїй сторінці у Facebook.

“Визначена початкова вартість і умови продажу Херсонської ТЕЦ. Відповідне рішення прийнято на Урядовому комітеті. Так, на продаж виставляється 99,8 відсотків пакету акцій «Херсонської теплоелектроцентралі». Вартість – 75,7 мільйонів гривень”, – зазначив Трубаров.

Продаж відбудеться за принципом аукціону з відкритістю пропонування ціни.

Серед умов: розвиток підприємства в економічній, соціальній, інвестиційній, природоохоронній та у сфері корпоративних відносин. Зокрема, протягом 5 років новий власник має провести модернізацію котельного обладнання. Виконувати рекомендації екологічного аудиту, надавати споживачам послуги відповідно до договорів та зменшити витрати палива на відпуск теплової енергії.

Як повідомляв Укрінформ, навесні 2017 року ФДМУ вчергове виставляв на приватизацію Херсонську ТЕЦ за стартовою ціною 155 млн грн, однак не знайшов покупців.

Восени 2017 року про можливість участі у приватизації Херсонської ТЕЦ з подальшою її реконструкцією заявила міжнародна компанія GESS.

Джерело: Укрінформ