На адміністративному кордоні з анексованим Кримом облаштують сервісні зони

18 Квітня 2017 11:26

Фото: 2000.ua

На Херсонщині розробили проектну документацію й виділили землю для облаштування сервісних зон на пропускних пунктах на адміністративному кордоні з анексованим Кримом. Найближчим часом очікується рішення від Кабінету міністрів України про виділення коштів. Про це розповів журналістам голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв, повідомляє Крим.Реалії.

«Два з половиною мільйона людей, які щороку проходять через ці пункти пропуску, потребують сервісних послуг. Елементарно, кімнати матері й дитини, аптека, невідкладна швидка допомога, і так далі. Крім того, нам потрібно спростити транспортне сполучення, щоб люди спокійно могли планувати перетин (адмінкордону – КР) і не отримувати дискомфорту від того, що вони потрапляють з окупованої території на вільну територію. Тут повинна бути територія свободи, і ця свобода повинна бути забезпечена певним сервісом», – зазначив Андрій Гордєєв.

Також він повідомив, що ці будівлі будуть споруджені з сучасних матеріалів, але це тимчасова необхідність.

«Що стосується тимчасових незручностей у вигляді політиканських проектів та окупаційних амбіцій деяких політиків, так це все тимчасово, воно згине з часом. І ми зможемо спокійно потім ці всі КПВВ обгородити, ці колючі дроти зняти. І на вулицях кримських співати гімн України», – переконаний голова Херсонщини.

Як повідомлялося, 16 квітня на контрольно-пропускному пункті в’їзду-виїзду «Чонгар» на адміністративному кордоні з Кримом священнослужителі Української православної церкви Київського патріархату передали в Кримську єпархію УПЦ КП «благодатний вогонь», привезений із Єрусалиму.