Херсонське представництво “Рідної країни” взяло участь у Конгресі волонтерів

5 Грудня 2016 19:11

dscn0641Сьогодні до Міжнародного дня волонтера у Херсоні відбувся Конгрес волонтерських організацій міста, організований Управлінням культури Херсонської міської ради та Херсонською централізованою бібліотечною системою.

На запрошення організаторів відгукнулися чимало волонтерських організацій, серед них: Молодіжна організація «Нова генерація», Громадська організація «Об’єднання «Самопоміч», Херсонський центр допомоги військовим, Волонтерський батальйон «Херсонська чайка», Херсонське представництво Фонду Миколи Томенка «Рідна країна», Херсонський клуб волонтерів, а також представники бібліотечних волонтерських бригад.

Ключовим заходом Конгресу був круглий стіл «Волонтерство як добра воля нації», під час якого учасники змогли обговорити надбання волонтерського руху у сучасному Херсоні, накреслити перспективи співпраці між волонтерами та бібліотеками, обмінятися подальшими планами і проектами волонтерської роботи. Також учасники згадали і вшанували пам’ять волонтерів, котрі поклали своє життя за майбутнє Батьківщини, зокрема й нашу землячку Валентину Крицак.

Після круглого столу учасники Конгресу переглянули фільм про діяльність волонтерських бригад у бібліотеках-філіях Херсонської централізованої бібліотечної системи та театралізовані виступи кращих волонтерських бригад міських бібліотек, що складаються з учнівської молоді.

Знаковим заходом Конгресу стала презентація бібліотечного проекту «Патріотичні херсонці». Він передбачає комплексну реалізацію наступного року ряду національно-патріотичних заходів.

Також очільник Херсонського представництва Фонду Миколи Томенка «Рідна країна» Михайло Линецький презентував корисний, пізнавальний, світоглядний щоденник ділового українця – «Український щорічник–2017».

dscn0647

Конгрес волонтерів став першим подібним заходом, реалізованим на базі Центральної бібліотеки ім. Лесі Українки, але сподіваємося, що він стане доброю щорічною традицією, а співпраця між бібліотекарями та волонтерами лише поглиблюватиметься.

dscn0628