Як швидко навчитися читати англійською – ТОП-7 порад

30 Липня 2016 15:22

693209_3_w_300

Знання англійської вже давно стало необхідністю. Якщо ви тільки починаєте вивчати мову або прагнете вдосконалити свої навички, Gazeta.ua пропонує переглянути Топ-7 порад, які допоможуть досягнути успіху за короткий час.

693209_4_w_300

1. Обирайте книги книги, які вам цікаві

Почніть з найпростішого – літератури для дітей.

2. Використовуйте сервіс wordsfromtext.com

Використовувати цей сервіс можна до того, як приступите до читання. Вивчіть список слів, які зустрічаються в книзі, створіть список невідомих слів і починайте їхнє вивчення. Коли відчуєте, що вже орієнтуєтеся в словах – можна брати книгу до рук.

3. Використовуйте тренажери lingualeo.com для запам’ятовування нових слів

Ви можете додати ті слова, які виокремили з тексту за допомогою wordsfromtext.com, в один з тренажерів ingualeo і вивчати їх швидше і наочніше. Ці тренажери дозволяють автоматично прив’язувати картинки до слів.

693209_1_w_300

4. Читайте книги вголос

Це допомагає звертати увагу на кожне слово, чітко вимовляти його, згадувати, що воно означає.

5.Читайте книги в електронному вигляді

Електронні книги спрощують процес читання літератури англійською мовою: якщо зустрілося незнайоме слово, можна одразу натиснути на нього і подивитися переклад. Попередньо для цього потрібно скачати і встановити словник. Ресурсів, завдяки яким можна скачати електронні англомовні книги – безліч.

693209_2_w_3006. Слухайте аудіокниги

Після прочитання твору – прослухайте його. Це допоможе закріпити вивчені слова, розширити словниковий запас. Класика англійської літератури, найпопулярніші книги давно вже мають аудіоверсії.

7. Використовуйте програму Anki для закріплення заннь

Програма допомагає повторювати слова за допомогою карток: вам демонструється слово, ви подумки чи вголос проговорює відповідь, потім – натискаєте на кнопку “Показати відповідь”. Картка перевертається – ви бачите, чи правильно відповіли.