“Результати місцевих виборів визначать підтримку чи необхідність відставки нинішнього Уряду”, – Томенко

28 Квітня 2015 16:21
volynnews.com

volynnews.com

Одне з головних призначень місцевих виборів, які мають відбутися восени цього року, – це оцінка діяльності Уряду А. Яценюка. Так вважає народний депутат України Микола Томенко.

«Цілком очевидно, що сьогодні завдання місцевих виборів – не лише зміна депутатського корпусу в Україні та системи місцевого самоврядування, а, зважаючи на те, що вже більше року, як Уряд А. Яценюка запропонував абсолютно іншу логіку бюджетного фінансування та реалізації проектів освіти, охорони здоров’я, спорту, послуг ЖКГ тощо з передачею повноважень та не до кінця зрозумілою системою фінансування цих повноважень на місцях, тому, фактично, ці вибори будуть визначати, наскільки місцеві громади підтримують урядові ініціативи», – вважає М. Томенко.

Також, на його думку, особливою місією цих місцевих виборів буде індекс ставлення до Уряду Арсенія Яценюка та, зокрема, до партї «Народний фронт», яку він очолює.

«За умов, якщо партія Прем’єр-міністра отримає на місцевих виборах переконливу перемогу, це стане серйозним аргументом щодо того, щоб Прем’єр і далі залишався на своїй посаді, а його Уряд продовжував свої реформи, зокрема, в частині взаємин Уряд-місцева влада-місцеві громади. Якщо ж його партія отримає низьку підтримку, це буде необхідною і достатньою умовою для відставки нинішнього Уряду та необхідності редагування політики по відношенню до місцевих громад», – зазначив Микола Томенко.