Херсонський «Кристал» поступився «Гірнику»

5 Березня 2015 08:11
fckristal.com

У перший день весни «Кристал» провів черговий контрольний поєдинок. У Кривому Розі херсонці поступилися першоліговому «Гірнику».

Матч розпочався із забитого м’яча. На першій хвилині відзначився Бука, злету переправивши «круглого» до сітки, після пасу Горвата. Гості не забарилися із достойною відповіддю. Атаку херсонців результативно завершив Фатій.

«Гірнику» знадобилося рівно стільки ж часу, аби відповісти голом. На 28 хвилині, після невдалого виносу м’яча за межі штрафного майданчика, Ходуля першим опинився у вигідній позиції і розстріляв ворота Волчанського.

Ще до перерви «Кристал» міг зрівняти рахунок, але Овчинніков не скористався виходом віч на віч із Зарубіним.

У другому таймі «Гірник» швидко збільшив перевагу. У ворота своєї колишньої команди забив Артем Сітало. А до середини тайму гості забили четвертий м’яч. Результативний удар на рахунку Боровиковського. Між цими моментами головний арбітр матчу мав всі підстави призначати пенальті у ворота криворіжців за гру рукою у штрафному майданчику. Але суддя не зважив на цей важливий епізод.

Втім, гості змогли уникнути крупної поразки. Щойно вийшовши на поле, голом відзначився Андрій Барладим. Наш нападник мав іще один непоганий момент для взяття воріт, але не використав його. У підсумку – 4:2 на користь господарів.

«Кристал» продовжує передсезонну підготовку до чемпіонату. Про останні новини зі стану команди та результати найближчих матчів читайте на нашому сайті.

Контрольний матч

«Гірник» – «Кристал» – 4:2 (2:1)

1 березня, м. Кривий Ріг, тренувальна база ФК «Гірник»

Голи: Ігор Бука (1), Ілля Ходуля (28), Артем Сітало (55), Богдан Боровський (64) – Роман Фатій (14), Андрій Барладим (70).

«Гірник»: Руслан Зарубін (Роман Гурін), новачок, Ілля Ходуля (Володимир Баєнко, 46), новачок (Віталій Павлов), Ігор Солдат (Ігор Буряк), Ігор Бука, В’ячеслав Рябов (к) (Андрій Григорик), Роман Дорош (Артем Прошенко), Олександр Горват (Богдан Боровський, 46), Владислав Чечеленко (Сергій Нудний), новачок (Артем Сітало).

Тренер: Геннадій ПРИХОДЬКО.

«Кристал»: Анатолій Волчанський (Денис Касперович) – Володимир Шешеня, Костянтин Бічевой, Віталій Михайленко, Семен Дяченко – Віктор Мартян (Іван Гливий), Сергій Цой (к), Роман Ленський (Андрій Барладим), Олександр Овчинніков (Сергій Козаченко), Роман Фатій – Євген Білоусов (Давид Білов).

Тренер: Сергій ШЕВЦОВ.