У Горностаївському районі відбулися спортивні змагання приурочені до новорічних свят

9 Січня 2015 14:00
gorn-vlada.ks.ua

28 грудня 2014 року  в спортивній залі  дитячо-юнацької спортивної школи традиційно відбулася першість району з волейболу, шашок, настільного тенісу, приурочена новорічним святам.

Звання найкращих волейболістів району виборювали 4 чоловічі команди – РВ УМВС України у Херсонській області, молодіжна, шкільна,  команда гостей із села Князе-Григорівки, а також 2 жіночі  із селища Горностаївки. Грали за коловою системою, що дало змогу об’єктивно визначити чемпіона та призерів змагань.

Беззаперечним переможцем стали гості з Князе-Григорівки. Напруженими були поєдинки й між рештою учасників першості. ІІ місце посіла молодіжна команда, бронзову нагороду отримали школярі. Юні вихованки ДЮСШ (тренер І. Горобець ) перемогли жіночу команду.

Свої вміння та техніку показали юні любителі шахів та настільного тенісу. Трійку переможців визначено у кожному виді змагань, серед любителів шахів перемогу вибороли юні представники селища Горностаївка.