У Херсоні пройшов турнір з кіокушин карате для новачків

18 листопадаа 2014 15:29

У турнірі змагалися хлопчики та дівчата. Чемпіони визначалися в чотирьох вікових категоріях. Наймолодшими чемпіонами – вік 5 років стали Микита Трет’яков, Максим Волчанов та Владислав Капинос. В категорії 6-7 років було визначено чотирьох чемпіонів у різних вагових категоріях, найсильнішими стали Максим Птиця, Ілля Горлов, Руслан Тюхтенко та Ярослав Гаран. Восьми та дев’ятирічні також визначали чемпіонів в чотирьох вагових категоріях – Влад Коваленко, Богдан Михайлов, Олексій Тамаровський та Ілля Хлинов стали переможцями. Старшою віковою категорією на чемпіонаті у хлопчиків був вік 10-11 років і тут було чотири чемпіона. Перші нагороди отримали Дмитро Лелеко, Сергій Дзяйло, Мар’ян Пешенко та Стас Семанишин. Дівчата змагалися в трьох вікових категоріях, молодші, віком від п’яти до семи років визначали чемпіонок в двох вагових категоріях, до 25 кілограмів перемогла Юлія Дерій, а у вазі більше двадцяти п’яти кілограмів перемогла Людмила Діденко. У дівчат віком від восьми до дев’яти у вазі до 30 кілограмів кращою була Яна Яблуновська, а у вазі більше тридцяти – Анастасія Пономаренко. У старших дівчат 10-11 років чемпіонкою стала Анастасія Сердюк.
Окрім поєдинків спортсмени демонстрували ката – це ведення поєдинку з уявним супротивником або групою супротивників. У молодшій категорії перемогла Юлія Дерій, у хлопчиків кращим був Максим Литвинчук, серед десяти-одинадцятирічних переміг Павло Меленовський, у дівчат кращою була Катерина Яцкина. В командних виступах перемогли Володимир Малік, Кирило Тиргалов та Павло Малиновський. Також окремо були відзначені спортсмени за кращу техніку, тут призи отримали Анастасія Сердюк та Стас Семанішин, та за дух та волю до перемоги, тут кращими було визнано Нікаса Котанова та Марію Лупєєву. Також визначалися переможці в командному заліку. Перше місце посіли вихованці Сергія Дерія, на другому місці підлеглі Ігора Доценко, а на третьому місці вихованці тренера Тетяни Немцевої. Отже змагання закінчилися, більшість юних спортсменів зробила перші кроки на нескінченому шляху кіокушин карате і можливо хтось з сьогоднішніх чемпіонів досягне найвищих висот у цьому бойовому мистецтві.

Джерело: ВТВ плюс