У Херсоні пройшов турнір з рукопашного бою

17 листопадаа 2014 08:20
sportbuk.com

Відкритий кубок Херсона з рукопашного бою зібрав 142 спортсмени у розділі легкий контакт та 87 спортсменів у розділі дозований контакт. У змаганнях брали участь як наймолодші претенденти віком від шести років, так і досвідчені двадцятип’ятирічні бійці. На цих змаганнях були представленні практично всі види єдиноборств які культивуються на Херсонщині, це і контактне карате і ушу і шотокан-карате. Всі спортсмени продемонстрували яскраву, емоційну та захоплюючу боротьбу, продемонстрували справжній бійцівський дух, волю до перемоги та гарну техніку. За підсумками змагань перше командне місце у спортсменів зі спортивного клубу “Фенікс”, які завоювали 38 медалей, друге місце у спортсменів з Берислава, вони вибороли 27 медалей, третім призером стала команда з Нової Каховки – 14 медалей. На четвертій позиції команда з Горностаївки – 11 медалей, на п’ятій позиції збірна Скадовська, а також представники ушу та контактного карате, кожна з цих команд завоювала по дев’ять медалей. Майже третина всіх медалістів є вихованцями четвертого дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки. Тепер кращі спортсмени готуються до участі у кубку України з рукопашного бою.

Джерело: ВТВ плюс