В Генічеську відбувся шаховий турнір “Азовська хвиля – 2014”

12 Серпня 2014 18:48

загруженное (3)9 серпня в спорткомплексі медичного училища відбулося урочисте закриття традиційного міжнародного шахового фестивалю «Азовська хвиля -2014» пам’яті В.С.Ларіна і ХХУІ меморіалу двічі Героя Радянського Союзу льотчика-випробувача Амет-хана Султана.В змаганнях взяли участь 73 спортсмена.

Переможцями серед чоловіків став Сергій Бондарчук (м.Миколаїв), серед жінок – Ольга Трибушна (м Херсон). Кращий результат серед ветеранів показав Хоменко Константин (р Кам’янка).

В меморіалі двічі Героя Радянського Союзу льотчика-випробувача Амет-хана Султана серед юнаків переможцем став Литвинюк Дмитро (м.Кіровоград), серед дівчат – Анастасія Сус (м.Миколаїв). Кращий результат серед юнаків до 10 років показав Макаров Олег (м Херсон), серед дівчат до 10 років – Григорчук Катерина (м Херсон).

В командному турнірі переможцем стала команда № 1 ДЮСШ р Херсон.

Переможці та призери змагань отримали дипломи та грошові премії за рахунок турнірного внеску, а команди переможці та призери змагань отримали кубки від районної державної адміністрації, якими нагороджували начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Генічеської районної державної адміністрації Філіппова Л.Ф. і головний суддя змагань Кравченко М.С. (м. Херсон). Меджліс кримськотатарського народу в особі представника Бекіровою Г.Р., яка привітала учасників змагань та вручила додаткові премії переможцям.

Керуюча справами виконкому Генічеського міської ради Осташевський О.В. вручила призи найдосвідченішому (старшому) учаснику турніру 1934 року народження Бровко В.П. (Куп’янський район), наймолодшому учаснику змагань 2008 Слюсар Артуру (м.Дніпропетровськ) та наймолодшій учасниці – 2006 року народження Шашковій Анастасії (м Генічеськ).