На селекторній нараді обговорили умови проживання переселенців у осінньо-зимовий період

6 Серпня 2014 11:32
1_213

http://www.oda.kherson.ua

05 серпня 2014 року заступник голови обласної державної адміністрації-керівник апарату Сергій Тріщанович взяв участь у  всеукраїнській селекторній нараді, яку провів  Віце-прем’єр-міністр—Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Володимир Гройсман.

Так, під час засідання Міжвідомчого оперативного штабу з питань тимчасово переміщених осіб Володимир Гройсман наголосив, що забезпечення належних умов проживання тимчасово переміщених осіб у осінньо-зимовий період залишається на сьогоднішній день питанням номер один і тут не може бути жодних компромісів.
«Коли прийде зимовий період в умовах військової агресії, кожна людина має бути обігрітою. Тут мова про особисту відповідальність кожного керівника області. Питання принципове, знаходиться на особистому контролі Президента і Прем`єр-міністра України, і наше завдання не як чиновників, а я к людей – забезпечити належні умови перебування тимчасово переміщених осіб в цей період», –  підкреслив він.
Наступне засідання штабу, де кожна область має надати конкретні пропозиції щодо вирішення нагального питання, відбудеться за тиждень. «Наступного тижня проведемо зустріч з головами адміністрацій. Кожен має знайти відповідь на це питання в своїх областях», –  зазначив Володимир Гройсман.
Також за результатами перевірки умов проживання в регіонах переселенців зі Сходу України та Криму Віце-прем`єр-міністр доручив сформувати виїзну комісію в Суми, де зафіксовано найбільшій відсоток тимчасово виділених для переселенців житлових об’єктів, що не відповідають необхіднім нормам через відсутність холодної та гарячої води, опалення, каналізаційних систем тощо.

За оперативною інформацією Державної служби з надзвичайних ситуацій, з району проведення антитерористичної операції до інших регіонів переселено 67 тис. 358 осіб, у тому числі, 23 тис. 578 дітей, 8 тис. 506 інвалідів та осіб похилого віку. Протягом останнього тижня кількість переміщених становить в середньому понад 1,5 тис. осіб щоденно і має тенденцію до збільшення.