З новотроїцькими пенсіонерами будуть спілкуватися і через Scype

19 Липня 2014 17:39
7849_thumbЗаступник начальника управління Пенсійного фонду України в Новотроїцькому районі Марина Руденко провела зустріч з трудовим колективом районного центру з обслуговування навчальних закладів та установ освіти. Вона ознайомила присутніх з загальними питаннями щодо призначення пенсій, перерахунку пенсій, особливості призначення пенсії за вислугу років.
Особливу увагу приділила розповіді про систему персоніфікованого обліку, яка містить дані про заробіток і трудовий стаж особи, незалежно від місця її проживання та працевлаштування, а також зауважила на важливості вчасного виправлення помилок у звітності, тому що з 01 січня 2016 року для призначення пенсії буде використовуватися вся актуальна персональна інформація про особу, яка міститься в системі персоніфікованого обліку.
Також Марина Руденко відповіла на всі запитання громадян, які цікавились умовами призначення пенсії за вислугою років, періодом коли можна повторно подати заяву на перерахунок пенсії, індексацією пенсій у травні-липні 2014 року.
Наприкінці зустрічі звернула увагу на можливості отримання роз’яснень з питань пенсійного забезпечення, консультування щодо заповнення звітності в режимі Skype–зв’язку, “гарячої” телефонної лінії, через веб–портал електронних послуг Пенсійного фонду України та роздала спеціально розроблені буклети “Ми разом” та “Scype–зв’язок – зручний спосіб отримання інформації”.